Ko iekļauj
office 365

Office programmas

Word, Excel, PowerPoint piedāvā plašu klāstu veidnes un šablonus, kas palīdzēs ātri veidot profesionālus dokumentus – piedāvājumus klientiem, biznesa plānu vai naudas plūsmu. Plus Jūsu Office būs pieejams no jebkura cita datora vai ierīces caur interneta pārlūku.

Biznesa e-pasts

50 GB Outlook e-pasts bez reklāmām ar iespēju tam ērti piekļūt no telefona vai caur interneta pārlūku. Lai veicinātu Jūsu zīmola atpazīstamību, varēsiet e-pasta nosaukumam pievienot sava uzņēmuma domēnu.

Plānotājs

Outlook kalendārs ļauj ērti plānot savu laiku, organizēt tikšanās ar klientiem un sadarbības partneriem, kā arī veidot rezervācijas sistēmu uzņēmuma resursiem (auto, telpas) vai pierakstu pie speciālistiem.

Dokumentu glābātuve

OneDrive varēsiet glabāt visus savus dokumentus vienuviet, dalīties ar liel izmēra failiem un piekļūt tiem neesot birojā – caur interneta pārlūku. Turklāt tas ir veids, kā būt pārliecinātam, ka dokumenti un klientu informācija būs drošībā, piemēram, ja sabojājas dators.

Skype biznesam

Skype konferences, webināri un sapulces uzlabos komunikāciju ar klientiem un partneriem, ieekonomēs laiku un samazinās izmaksas uz ceļojumu vai tiešo vīzīšu rēķina. Skype biznesam ir arī rīks, kas palīdzēs pārraudzīt darbinieku saziņu.

Viena licence vairākām ierīcēm

Office 365 nodrošina vienu licenci, kuru varēsiet izmantot uz piecpadsmit citām ierīcēm – dators mājās, portatīvais dators, planšetdators vai telefons, kā arī neatkarīgi vai tās ir Windows, Android vai Mac ierīces.

Kā Office 365 ietekmēs uzņēmuma naudas plūsmu

Nekādas investīcijas

Jaunas programmatūras iegādei vairs nav nepieciešamas investīcijas. Lietojiet jau šodien, bet norēķinieties ik mēnesi vai par visu gadu.

Samazinātas izmaksas

Lietojot Office365, mūsu klienti spēj samazināt savas IT izmaksas līdz pat 20% uz veco sistēmu uzturēšanas rēķina, tajā pašā laikā iegūstot papildus rīkus produktīvam darbam ar klientiem.

Maksājiet tikai par to, ko lietojiet

Office 365 darbojas kā elektrība – cik lieto, par tik arī maksā. Iespēja ātri un ērti pieslēgt jaunu abonementu vai atslēgt nevajadzīgo.

Mēs būsim jūsu palīgs un padomdevējs

Ieviešanā

Palīdzēsim izvēlēties visatbilstošāko Office365 plānu un ieviesīsim to Jūsu uzņēmumā. Veiksim datu migrāciju, konfigurāciju un licenču piešķiršanu katram lietotājam.

Apmācībā

Apmācīsim uzņēmuma darbiniekus, kā efektīvi lietot jaunākos rīkus ikdienas darbā, kā automatizēt darba procesu, lai tas būtu ērtāks un ātrāks.

Atbalstā

Ja būs radušies jautājumi vai problēmas, sniegsim Jums bezmaksas atbalstu pa tālruni un e-pastu, lai palīdzētu tās atrisināt.

SQUALIO ir sertificēts Microsoft partneris Latvijā no 1997.gada
Microsoft gada partneris Latvijā 2015
Microsoft Latvija gada partneris Office 365 ieviešanā 2015
Microsoft gada partneris Baltijā programmatūras pārvaldībā 2015
Pieteikt konsultāciju

UZZINIET, KĀ OFFICE 365 VAR PALĪDZĒT

Ar tehnisko vazelīnu biznesam
Lasīt bloga rakstu
Atklāt, kāpēc ir vērts zināt par jaunākajiem rīkiem
www.industryday.lv
Taupīt izmaksas saziņā ar klientiem, partneriem un kolēģiem
Lasīt bloga rakstu
LEJUPIELĀDĒJIET BIZNESA CEĻVEDI INFORMĀCIJU TEHNOLOĢIJU PASAULĒ

Ceļvedis palīdzēs orientēties programmatūras pasaulē, uzzināt jaunākās tendences un būtiskākos aspektus, ko ņemt vērā, lai izveidotu sakārtotu un drošu IT vidi uzņēmumā.

Paldies, tavs pieteikums nosūtīts!
AIZVĒRT
Visiem, kuri domā, ko varētu darīt, lai efektivizētu savu ikdienas darbu, iesakām apmeklēt SQUALIO organizētās meistarklases efektīvam ikdienas darbam.

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot mūsu vietni, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.